«АТБ» допомагає львів’янам перемогти китайський коронавірус та українське безробіття

%d0%b0%d1%82%d0%b1-%d0%b4%d0%be%d0%bf%d0%be%d0%bc%d0%b0%d0%b3%d0%b0%d1%94-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2%d1%8f%d0%bd%d0%b0%d0%bc-%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%bc%d0%be%d0%b3%d1%82-2

Пандемія китайського коронавірусу вже завдала чималої шкоди економіці країни та стала справжнім випробуванням чи не для кожної української родини. Лише згідно з офіційними даними, майже кожен третій українець втратив роботу або пішов у неоплачувану відпустку. Зокрема це стосується й мешканців нашого Львова, В таких непростих умовах значно зросла роль соціально орієнтованого бізнесу. Для багатьох він навіть став справжнім порятунком, повернув надію та допоміг не опустити руки.

Багаторічний лідер української галузі роздрібної торгівлі – компанія «АТБ» зуміла спільно з українцями гідно витримати це випробування.

Безперебійно забезпечуючи майже чотири мільйони своїх постійних клієнтів, в тому числі й мешканців міста Лева, гарантовано якісними продуктами харчування та товарами першої необхідності, «АТБ» продовжує працювати з мінімальною фіксованою надбавкою. Пом’якшивши таким чином традиційне сезонне зростання цін на окремі категорії продуктів, а також прийнявши на себе основний удар від вимушеного (стрімке зростання собівартості), але все ж підвищення цін виробниками.

Важливо й те, що компанія змогла зберегти свій головний капітал – співробітників. Незважаючи на будь-які складнощі та обмеження, в найбільшій торговельній мережі країни не було жодних скорочень та звільнень персоналу. Більш того, у міцній родині «АТБ» навіть було поповнення. Відтак, в «АТБ» сьогодні працюють і отримують гідну зарплатню майже 57 тисяч громадян.

Не відступає компанія й від своєї стратегії динамічного розвитку, розширюючи географію присутності у регіонах. Вже добре знайомих українському покупцеві супермаркетів побільшало. З початку поточного року в різних куточках країни прийняли перших клієнтів 34 нових магазинів. Крім того, протягом цього періоду, після капітальної реконструкції відкрилися ще 11 дискаунтерів. У планах компанії до кінця травня відкрити ще десять маркетів.

Окрім очевидної соціальної ролі (забезпечення населення якісними продуктами за доступною ціною) «АТБ» також допомагає в боротьбі з однією з головних проблем української економіки – безробіттям. Завдяки динамічному розширенню географії присутності і розвитку бізнесу компанія підтвердила своє звання одного з найбільших роботодавців країни. Тільки з початку поточного року роботу тут отримали 7 246 осіб. Більш того, навіть у найскладніші в плані працевлаштування часи – за період карантину робочі місця в «АТБ» отримали 2,4 тис. українців. А це ще тисячі українських родин, які незважаючи на пандемію коронавірусу та інші негаразди, отримали стабільне джерело доходу.

Як справжній патріотичний бізнес, «АТБ» не тільки зберігає вже існуючі робочі місця, а й відкриває все більше нових вакансій. Цей процес не припинявся ні в період минулої світової фінансової кризи 2007-2008 років, ні тепер, під час подовженого до 22 червня національного карантину.

«Одночасно з розширенням компанії ми продовжуємо системно інвестувати в людей. Крок за кроком оновлюємо систему оплати праці і мотивації персоналу. Для нас важливо, щоб співробітники компанії отримували гідну винагороду та мали бажання працювати з повною віддачею, – розповідає Голова Ради директорів, Генеральний директор Корпорації «АТБ» Борис Марков.

Нагадаймо, «АТБ» щорічно відкриває близько сотні нових магазинів, створює 5-7 тисяч нових робочих місць. У минулому році компанія підкорила два нових регіони – відкрилися перші комфортні та сучасні супермаркети «АТБ» в Чернівецькій і Закарпатській областях.

Станом на сьогоднішній день в 286 населених пунктах 24-х областей України, включаючи і Львівську, працюють 1112 супермаркетів «АТБ». Загальний асортимент кожного з магазинів в 24-х областях країни перевищує 3,5 тис. найменувань, близько тисячі з яких представлені власними виробниками та імпортерами.

Так, в 2020-му ще тисячі мешканців Київської, Дніпропетровської, Житомирської, Чернігівської, Рівненської, Одеської, Полтавської, Хмельницької, Волинської та нашої Львівської областей отримали можливість купувати гарантовано свіжі і якісні продукти за максимально доступними цінами. Нагадаємо, вартість товарів на поличках «АТБ» нижче за середньоринкову на 10-15%. А у випадку з акційними пропозиціями та бонусними програмами економія може скласти й 40%.

У наш коронавірусний час це стало справжнім порятунком для мільйонів українців, які через карантин та безробіття були змушені, як то кажуть, затягнути пояси. На жаль, сьогодні за статистикою вісім громадян з десяти змушені економити на всьому. Як повідомляв прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, з початку національного карантину кількість безробітних в країні зросла майже в десять разів.

Аби підтримати найбільш незахищені верстви населення компанія «АТБ» ініціювала і реалізувала спільну з Мінсоцполітики безпрецедентну благодійну акцію. Її бюджет склав 100 мільйонів гривень. В рамках проєкту жителі 191 населеного пункту країни отримали безкоштовні продуктові набори. Це допомогло майже 580 тисячам українців протриматися у найскладніші часи, як у фінансовому плані, так і в епідеміологічному.

Але й цим внесок компанії в боротьбу з коронавірусом не обмежується. «АТБ» відгукнулася на прохання Офісу президента України, закупивши у Франції 12 флагманських систем CFX96 для обласних клінік та лабораторій. На це компанія виділила ще десять мільйонів. Нове обладнання тепер використовується для ПЛР-діагностики та аналізу в режимі реального часу сотень зразків, узятих у пацієнтів з підозрою на Сovid-19, а також інші небезпечні інфекційні захворювання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter