Акції провайдерів: як вибрати найкращі умови

%d0%b0%d0%ba%d1%86%d1%96%d1%97-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b2%d0%b0%d0%b9%d0%b4%d0%b5%d1%80%d1%96%d0%b2-%d1%8f%d0%ba-%d0%b2%d0%b8%d0%b1%d1%80%d0%b0%d1%82%d0%b8-%d0%bd%d0%b0%d0%b9%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%89-2

Швидкість Інтернету – вже не єдине, що може запропонувати інтернет-провайдер своїм абонентам. В умовах конкуренції на ринку телекомунікаційних послуг всі компанії пропонують більш-менш стабільну швидкість до 100 Мбіт/с. І цим уже нікого не здивуєш. Абоненти теж стали вибагливими і під час вибору підключення звертають увагу на акції інтернет-провайдерів домашніх мереж. Та чи всі вони такі прозорі й справді вигідні? Ось декілька порад, як не натрапити на недобросовісну компанію, підключившись по акції від інтернет-провайдерів:

  1. Уважно ознайомтесь з умовами, прочитайте договір, за яким вам будуть надаватись послуги;
  2. Уникайте провайдерів, які ускладнюють умови відключення: треба їхати в офіс, писати заяву тощо;
  3. Не беріть участь в акціях, де обов’язковою умовою є купівля додаткового обладнання (за винятком того, яке необхідне для підключення послуги);
  4. При підключенні акційного тарифу звертайте увагу, на який він буде змінений по закінченню дії акційних умов. Часто компанії переводять абонентів на найдорожчий тариф без права зміни;
  5. Розмовляючи з представником компанії, не соромтесь поставити додаткові запитання, якщо замовляєте підключення самостійно – відвідайте сайт.

Підключення на вигідних умовах від одного з найбільших провайдерів України

Тарифи провайдерів Інтернету на сьогодні не зовсім бюджетні, тому зекономити, підключившись по акції, не буде зайвим. Обирайте компанії, які на ринку телекомунікаційних послуг працюють давно, в яких розгалужена мережа підключень. Однією з таких є Мережа Ланет – провайдер Інтернету, професіонал на ринку інтернет-послуг, що входить в сімку найбільших провайдерів України. Зараз саме час стати абонентом Мережі Ланет: замовляйте акційний тариф MegaLite всього за 99 грн і користуйтесь швидкісним Інтернетом до кінця 2020 року. Це насправді вигідно.

Умови акційного тарифу ^(https://www.lanet.ua/kp/ML/):

  • одноразова абонплата в розмірі 99 грн до кінця року;
  • безлімітний швидкісний Інтернет до 100 Мбіт/с;
  • 100% кешбек за перший платіж на бонусний рахунок у сервісі Ланет.TV.

Тариф MegaLite діє для підключення нових абонентів в багатоквартирних будинках. Після закінчення дії акційних умов абоненти будуть переведені на мінімальний тарифний план Інтернет без ТБ або на інший обраний абонентом тариф. З офіційними правилами проведення акції можете ознайомитись на сайті Мережі Ланет.

Акція діє до 24.08.2020 для нових абонентів Мережі Ланет у Калуші, Володимирі-Волинському, Кам’янці-Подільському ^(https://www.lanet.ua/kp/ML/), Сєвєродонецьку, Червонограді, Івано-Франківську, Рівненській та Хмельницькій області.

Замовляйте підключення на сайті ^(https://www.lanet.ua/kp/ML/) та насолоджуйтесь усіма перевагами безлімітного швидкісного Інтернету.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter