Адміністраторку львівського пабу оштрафували на 17 тис. грн за роботу в карантин вихідного дня. «Хмільний дім Роберта Домса» приймав відвідувачів попри заборону уряду

«Хмільний дім Роберта Домса» розташований на вул. Клепарівській

Шевченківський суд Львова визнав винною у порушенні карантину вихідного дня адміністраторку «Хмільного дому Роберта Домса» та оштрафував її на 17 тис. грн.

Як вказано у постанові суду за 3 грудня, «Хмільний дім Роберта Домса», що на вул. Клепарівській, приймав відвідувачів у суботу, 14 листопада. Це був перший день карантину вихідного дня ^(https://zaxid.net/karantin_vihidnogo_dnya_ofitsiyno_v_ukrayini_obmezhennya_n1510356), відтак усі заклади громадського харчування, згідно з рішенням уряду мали б бути зачиненими, або працювати лише на доставку.

Приблизно о 22:00 поліція прийшла з перевіркою у «Хмільний дім Роберта Домса» і зафіксувала, що заклад приймає відвідувачів. На адміністраторку склали адмінпротокол через порушення карантину.

Під час судового розгляду адміністраторка не визнала своєї провини, зазначила, що є найманою працівницею, а сам протокол складений з порушеннями.

Справу розглядав суддя Руслан Єзерський ^(https://zaxid.net/ruslan_yezerskiy_tag53934/). У постанові суду вказано, що невизнання провини адміністраторкою є голослівним та спростовується адмінпротоколом. Відтак суд оштрафував її на 17 тис. грн.

Директор «Хмільного дому Роберта Домса» Роман Заяць ^(https://zaxid.net/roman_zayats_tag53935/) повідомив ZAXID.NET, що накладений штраф оскаржуватимуть в апеляційному суді.

Додамо, що 30 листопада Галицький суд Львова скасував штраф ^(https://zaxid.net/restoran_u_tsentri_lvova_skasuvav_shtraf_za_porushennya_karantinu_vihidnogo_dnya_n1511453) адміністраторці Celentano Ristorante, на яку теж склали протокол за порушення карантину. У своїх письмових поясненнях вона також зазначала ^(https://zaxid.net/restoran_u_tsentri_lvova_skasuvav_shtraf_za_porushennya_karantinu_vihidnogo_dnya_n1511453), що є найманою працівницею. Суддя також помітив, що протокол проти неї був складений з порушеннями.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter