Австрія вимагає від українців додаткової анкети. З 15 січня

17:14 13 січня 2021 р.

З 15 січня для в’їзду в Австрію з українців будуть вимагати заповнення спеціальної анкети онлайн.

Про це 13 січня повідомив ^(https://www.facebook.com/o.scherba/posts/10222442407021789) Посол України в Австрії Олександр Щерба, пише DailyLviv ^(https://dailylviv.com/news).

За його словами, з 15 січня для в’їзду в Австрію з українців будуть вимагати заповнення спеціальної анкети онлайн. Вона доступна на сайті австрійського відомства. ^(https://www.oesterreich.gv.at/en/themen/coronavirus_in_oesterreich/pre-travel-clearance.html?fbclid=IwAR0-Elc_t67fqfpUI8o1PS7bCzL1_dHzRakEjAsgFzRwU57SxpTI6uV3Y2A)

Це — крім свіжого негативного тесту та готовності піти на 10-денний карантин.

«Не забувайте заповнювати, роздруковувати і брати з собою. Лінк у першому коментарі»,- наголосив посол щодо анкети.

За його словами, Австрійські авіалінії літають за маршрутом Відень-Київ-Відень чотири рази на тиждень. Розглядається відновлення рейсів на Дніпро та Одесу, але поки що нема.

«Як і раніше, в Австрію можуть прибувати, крім австрійців, українські громадяни із дозволом на проживання, громадяни, які летять на лікування, або громадяни, у яких особливі сімейні ситуації (на кшталт весілля, похорон, хрестини) і які повідомили про цю ситуацію за імейлом Buergerservice@bmi.gv.at та отримали підтвердження австрійської влади,»- додав посол.